کشف ۸۳ هزار لیتر روغن موتور تقلبی در تهران

در سایت اشتراک ویدیو مطلب کشف ۸۳ هزار لیتر روغن موتور تقلبی در تهران مشاهده می کنید

آرمان شرق:رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۸۳ هزار لیتر روغن تقلبی در جنوب تهران به ارزش ۲۴ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش آرمان شرق و به نقل از  ایسنا، سردار علی ذوالقدری در این باره گفت: خبری در خصوص فروش روغن موتور تقلبی خودروهای سنگین در کارگاهی واقع در حوالی کهریزک دریافت شد و بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پایگاه نهم پلیس امنیت تهران قرار گرفت و ماموران این پایگاه به نشانی اعلامی مراجعه و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

وی افزود: در بررسی های پلیسی مشخص شد خبر صحت داشته و متصدی این کارگاه با تهیه روغن های فله ای و در بسته بندی برندهای معروف به بازار مصرف عرضه می کند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد که نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از کارگاه اخذ شد.

سردار ذوالقدری تصریح کرد: روز گذشته بیست و چهارم تیر ماه ماموران پایگاه نهم موفق شدند مالک کارگاه را دستگیر و در بازرسی از این مکان ۸۳ هزار و ۶۰۰ لیتر روغن تقلبی کشف کنند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اینکه متهم برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه نهم  انتقال یافت، تصریح کرد: وی اظهار داشت با تهیه سوخت های قاچاق و سپس فعل و انفعالات آزمایشگاهی آن ها را تبدیل به روغن موتور خودروهای سنگین می کرده و لیتری ۳۰۰ الی ۳۵۰ هزار ریال می فروخته است.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار ذوالقدری در پایان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۲۴میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطرنشان کرد: با دستور قضائی کارگاه پلمب و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

ممنون بابت بازدید از سایت filmshot اشتراک ویدیو